Forum

HELLO!! from Poland
 
Notifications
Clear all

HELLO!! from Poland

5 Posts
3 Users
0 Likes
2,367 Views
mar11111
(@mar11111)
Posts: 12
Active Member
Topic starter
 
  • Witam, mam na imie Marcin. Pozdrawiam wszystkich
  •  
    Posted : 01/06/2016 5:27 am
    jaca
     jaca
    (@jaca)
    Posts: 3
    New Member
     

    Czesc, witam kolegę.

    Jestem Jacek, mieszkam w Niemczech i zameldowalem się dzisiaj na tym forum w nadziei, że znajdę wskazówki, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Trafiłem tutaj na Twój profil i pomyślałem sobie, że napiszę.
    Zamierzam kupić kurzweila, ale nie wiem na jaki model postawić. Czy masz doswiadczenie z kurweilami i bylbyś gotowv coś doradzić?

    Pozdrawiam
    Jacek

     
    Posted : 19/06/2016 10:26 am
    mar11111
    (@mar11111)
    Posts: 12
    Active Member
    Topic starter
     

    hej:) Ciężko proponować komuś instrument:)
    Zależy co i gdzie grasz, czego oczekujesz od sprzętu itd
    Kurzweil generalnie na pierwszy rzut oka wydaje sie nie do opanowania, ale jak juz zrozumiesz budowę i zasadę dziełania to można z niego zrobić potęźne narzędzie do grania. Brzmienie jest bardzo realne.
    Ja go generalnie wykorzystuję do brzmień hammond (wierna kopia, momentami chyba nawet bardziej realna od samego hammonda), czasem jakieś tła z postaci padów, stringów. Rzadko trąbki i flety choć też brzmią znakomicie.I di tego jeszcze brzmienia orkiestrowe też rwą z butów;) no i w wersji pc3k jest sampler także masz otwarte drzwi na nowe zupełnie dowolne brzmiena (problem tylko z dostępem do nich ale jak się szuka to się znajdzie:) )
    Jak chodzi o brzmienia pianin itp to mi osobiście nie leżą, są "suche"... Mam do tego celu stagepiano kawai
    Więc myślę ze moj aktualny zastaw doskonale się uzupełnia:)
    Jak coś to śmiało pisz postaram się pomóż
    Pozdrawiam

     
    Posted : 20/06/2016 3:56 am
    jaca
     jaca
    (@jaca)
    Posts: 3
    New Member
     

    Dzięki za odpowiedź i chęć pomocy.
    Nie wiem, czy to dobre miejsce na korespondencję. Wysłałem ci wiadomość na maila poprzez twoją sygnaturę mar11111 ale chyba nie doszedł. Gdzie pisać?

    Pozdrawiam

     
    Posted : 03/07/2016 9:38 am
    Tomek1983
    (@tomek1983)
    Posts: 4
    New Member
     

    Cześć. Tomek z tej strony z Polski

     
    Posted : 05/09/2016 3:58 am
    Share: